הפעלת פיקאצ'ו | יום הולדת פיקאצ'ו

הפעלת פיקאצ'ו | הפעלת פוקימון מגניבה ומהנה!

הילד או הילדה חולים על פיקאצ'ו? מחפשים הפעלת יום הולדת מיוחדת בנושא פיקאצו, פוקימון והחברים? הפעלת פיקאצו מהנה לגילאים 4-8

מה כווללת הפעלת הפיקאצ'ו?

הפעלת יום הולדת פיקאצ'ו כוללת מתחלקת לשני חלקים-

החלק הראשון- קבלת פנים, משחקים, קעקועי נצנץ ואיפור פנים בסגנונות שונים- איפור של פיקאצ'ו, גיבורות וגיבורי על, חיות ועוד.

החלק השני- ההפעלה עצמה, הפעלת פיקאצו ופוקימון- בהפעלה נצא למסע קסום בעולם של הפוקימונים כאשר כל פוקימון 'ישלח אותנו למשימה'- משימת תיפוף, משימת ריקוד ועוד שלל משימות מותאמות לפי גיל, עלינו לעבור את כלל המשימות כדי להגיע למשימת העל- המשימה של פיקאצ'ו האהוב. אם נעמוד בכלל המשימות נזכה להציל את העולם מהרשעים ולהפיץ את הטוב.


ההפעלה מותאמת לגיל ומחולקת לפעילויות שונות- ריקוד, תיפוף, תחפושות, קסמים ועוד ועוד…

מה כלול בחבילה?


תפאורה: בובת ענק של פיקאצ'ו וגב עם רקע של פוקימון וכלל דמויות הסדרה.

ציוד ההפעלה- תפים, פונפונים, תחפושות

הפתעות לכל ילד- בלונים והפתעה אישית לכל משתתף

תרצו לקבל עוד מידע?

נשמח לשוחח ולענות על כל שאלה- 0525769783

שלחו הודעה
הפעלת פיקאצ'ו הפעלת פוקימון
הפעלת פיקאצ'ו הפעלת פוקימון הפעלת יום הולדת פיקאצו הפעלת פיקאצו ליום הולדת יום הולדת קונספט פיקאצו השכרת רקע פיקאצו רקע פוקימון יום הולדת פוקימון הפעלת פוקימון
בובה מתנפחת פיקאצו השכרת בובת פיקאצ'ו

הידעתם? פיקאצ'ו הוא פוקימון קטן בצבע צהוב מסוג חשמל וצורתו דומה לפיקה (בין למשפחת הארנביים), אש גיבור הסדרה מקבל את פיקאצו בהפתעה לאחר שלא התעורר והגיע לחלוקת הפוקימונים באיחור. האמת? אנחנו ממש לא מופתעים למה הילדים שלנו אוהבים את פיקאצ'ו ומחפשים הפעלת פיקאצ'ו ופוקימון, הסדרה מציגה את פיקאצ'ו כפוקימון אהוב, משתדל ולומד אשר עושה מאמצים רבים על מנת לנצח ולהציג את הטוב בסדרה.

%d בלוגרים אהבו את זה: